Infolinka: 9–17 h (v pracovní dny) +420 544 525 222 info@electree.cz Nezávazná poptávka

Zhodnocení střechy či volného prostoru

Máte volný areál, pozemek nebo střechu? Poskytněte vhodný objekt k instalaci fotovoltaiky. Snížíte si cenu elektřiny, a ještě vám zaplatíme za pronájem.

Nabízíme vám peníze za pronájem plochy, která by jinak zůstala nevyužitá. Navíc nemusíte platit žádné vstupní náklady. O servis a zapojení do sítě, výrobní licenci a veškerou administrativu se postaráme my.

Možnost vyplácení benefitů

Jednorázová výplata za určitou dobu s možností prodloužení nájemní smlouvy.

Měsíční, kvartální nebo roční platba za nájem. Nájemní smlouva je stanovena na dobu neurčitou.

Podíl na tržbách z vyrobené energie vyplácen měsíčně, kvartálně či ročně.

Platba za pronájem střechy dodanou energií.

Jak to probíhá?

1

Po odeslání formuláře vás ihned kontaktujeme. Pokud z uvedených údajů vyhodnotíme, že je vaše nabízená plocha vhodná k instalaci fotovoltaiky, přijedeme se na místo podívat a provedeme podrobnější dokumentaci. Všechny detaily pak s vámi probereme přímo na místě.

2

Na základě podrobnější dokumentace, kterou technik vypracuje, vám během několika dnů přijde nabídka k pronájmu a podmínky, za kterých by se instalace realizovala.

3

V případě, že se dohodneme, vás čeká podepsání smlouvy s dalšími právními náležitostmi, samotná instalace a připojení k distribuční síti. Po celou dobu spolupráce se staráme o bezproblémový chod a odborný dohled.

4

Pokud byste měli zájem o odkoupení solární elektrárny do osobního vlastnictví, každý rok vám zašleme aktuální zůstatkovou cenu.

Po celou dobu máte zvýhodněnou cenu elektřiny pro vlastní spotřebu!

Zhodnocení střechy či volného prostoru

Spoluprací s Electree nemusíte odcházet od stávajícího dodavatele elektřiny ani u něj měnit tarif.