Infolinka: 9–17 h (v pracovní dny) +420 544 525 222 info@electree.cz Nezávazná poptávka

Investice do chytré energie

Obchodování s elektrickou energií s pomocí našeho prediktivního systému.

Vyvinuli jsme vlastní systém predikce hodinových cen energie, který vychází z historických pohybů cen a z předpovědi budoucích atmosférických podmínek pro výrobu obnovitelných zdrojů energie.

Naše energie jednoduše vyrovnává
kolísání na trzích s elektřinou

S přibývajícím množstvím instalací FVE, ať už na střechách rodinných domů, komerčních hal či zemědělských ploch, nás čeká větší a větší volatilita na trzích s elektřinou. Dále k tomu budou přispívat obří větrné parky v Evropě.

Naše predikce již vidí záporné ceny elektřiny v období plného svitu slunce nebo větrného počasí nad Evropou. A naopak při nepřízni počasí a drahých energetických komoditách, extrémně drahou kladnou cenu elektřiny.

Takto nastavené prostředí potřebuje akumulaci a predikci! Naše cesta je budování sítě akumulačních a výrobních zdrojů, propojení do chytrých celků a vyrovnávání výkyvů na trhu s elektřinou.
Mimo vlastní energetická úložiště budeme využívat flexibilitu na nás připojených komerčních či rezidenčních objektů. (z přebytečné energie v síti nabíjení elektromobilů, ohřev TUV atd.)

Je to investiční příležitost pro všechny. I pro Vás. Připojte se k nám!

Nechte nám kontakt
 a spojíme se

Spoluprací s Electree nemusíte odcházet od stávajícího dodavatele elektřiny ani u něj měnit tarif.