Infolinka: 9–17 h (v pracovní dny) +420 544 525 222 info@electree.cz Nezávazná poptávka

Dodávka energie s Electree

Využijte možnosti dodávek elektřiny s Electree.

Transparentní cena
žádné skryté poplatky

Vhodné pro
domácnosti, firmy i instituce

Jak to probíhá?

1

Do 24 hodin se vám ozveme s nabídkou.

2

Podepíšeme společně jednoduchou smlouvu.

3

Všechna práce jde za námi a vy jen šetříte.

4

Každý měsíc dostanete férové vyúčtování.

Electree vám nabízí také dodávku elektřiny. Přestože spotové ceny mohou být proměnlivé, zavazujeme se poskytovat vám elektřinu za výhodných podmínek. Vždy budete mít přehled o aktuálních cenách a můžete se spolehnout na naši profesionální datovou analýzu a prognózy trhu, abyste věděli, kdy je nejvhodnější elektřinu nakoupit. S námi můžete získat kontrolu nad svými výdaji, maximalizovat úspory a efektivně využít svou spotřebu energie.
V přehledném měsíčním vyúčtování můžete sledovat hodinu po hodině cenu elektřiny, která doputovala z rozvodné sítě až k vám domů.


Pro dosažení maximálních výhod od vás můžeme elektřinu také vykupovat.

Dodávka elektřiny za spotové ceny je možná pouze u zákazníků s průběhovým měřením (měření typu B), tedy pouze v případě že máte k dispozici FVE nebo jistič nad 3x80A.

Se službou dodávky elektřiny od Electree získáváte mnoho výhod. Nejen, že budete mít kontrolu nad svými výdaji, ale také využijete výhody, které nabízíme:

1

Variabilní spotové ceny

  • Elektřinu vám dodáváme za výhodných podmínek, využívajících proměnlivé spotové ceny. Naše profesionální datová analýza vám poskytne přehled o aktuálních cenách a díky prognózám trhu budete vědět, kdy je nejlepší nakoupit elektřinu.
2

Nastavitelná spotřeba

  • S Electree máte možnost efektivně nastavit spotřebu, například ohřev teplé vody v bojleru, do levnějších hodin bez jakékoliv ztráty komfortu. Tím maximalizujete úspory a optimalizujete svou spotřebu energie.
3

Přehledné měsíční vyúčtování

  • Naše transparentní vyúčtování vám umožní sledovat hodinu po hodině cenu spotřebované elektřiny. To vám poskytuje kompletní přehled o vaší spotřebě a nákladech.
4

Flexibilita a pomoc síti

  • Electree vás připravuje na aktivní účast na trhu a využití vaší flexibility. Můžete především směřovat svou spotřebu k hodinám s levnou elektřinou, což zároveň pomáhá udržovat stabilitu sítě, ale i naplno využít flexibilitu ve svůj prospěch. Za spotřebu elektřiny v době, kdy je jí na trhu přebytek, můžete být dokonce finančně odměněni.
5

Výhody záporných cen

  • V létě se očekává mnoho hodin se zápornou cenou elektřiny, což znamená, že za svou spotřebu můžete dokonce získat peníze. Často se pak děje i v zimě, například na Vánoční svátky. Je to dáno snížením poptávky po elektřině z průmyslu. Prozkoumejte spotové ceny v naší aplikaci a sami objevujte místa, kde je cena elektřiny více než zajímavá.


S dodávkou elektřiny od Electree nejen šetříte, ale také se stáváte aktivním účastníkem trhu, přispíváte k udržitelnosti a využíváte flexibilitu, kterou může vaše spotřeba nabídnout.


Příklad:

Pan Novák, se rozhodl udělat změnu ve svém přístupu k elektřině. Po letech fixního tarifu, kdy platil stejnou vysokou částku bez ohledu na čas spotřeby, přešel na spotový tarif. Začal přes aplikaci sledovat, kolik elektřina stojí v různých hodinách dne.

Tím, že se naučil svou spotřebu optimalizovat, začal v létě směřovat svou spotřebu do poledních hodin a v zimě do ranních hodin. Tato jednoduchá změna mu umožnila úsporu až 40 % oproti původnímu fixnímu tarifu, a to bez jakýchkoli složitostí.

Pan Novák tak nejen šetří peníze prostřednictvím spotového tarifu, ale také získal povědomí o cenách elektřiny a využívání tržních cen. Pokud by využíval i chytrou krabičku, mohl by dosáhnout ještě vyšší úspory a automatizace. Tím by mohl využít tzv. flexi bonusu, což by mu přineslo další výhody. Více informací o flexi bonusu naleznete zde.


Stáhněte si přehledné a intuitivní PDF s podrobným shrnutím veškerých informací

Stáhnout PDFPřečtěte si

Kontaktujte nás

Spoluprací s Electree nemusíte odcházet od stávajícího dodavatele elektřiny ani u něj měnit tarif.