Infolinka: 9–17 h (v pracovní dny) +420 544 525 222 info@electree.cz Nezávazná poptávka

Analytický nástroj, se kterým nebudete plýtvat elektrickou energií

Inovativní software vyvinutý společností Electree provede komplexní analýzu energetických potřeb a vzájemných interakcí mezi výrobními a spotřebními místy. Na základě těchto informací navrhne optimální velikost bateriových úložišť a jejich funkcionalit, díky čemuž dosáhnete maximální energetické efektivity.

Jak funguje softwarové řešení pro řízení energie?

Analytický software využívá sofistikované algoritmy a matematické modely, které zohledňují různé faktory, jako například:

  • spotřební a výrobní diagramy
  • výkonové špičky,
  • časové závislosti,
  • vlivy vnějších faktorů.

Na základě těchto analýz a simulací je tak možné zjistit nejlepší možnosti pro optimalizaci energetického systému a využití bateriových úložišť.

Umožňuje uživatelům vizualizovat navrhované scénáře a výsledky v přehledném grafickém rozhraní. Tím si snadno porovnáte různé varianty a rozhodnete se na základě konkrétních výstupů. Software nabízí detailní informace o kapacitě, výkonu či době dobíjení a vybíjení bateriových úložišť.

S analytickým softwarem dosáhnete energetické nezávislosti i v komunitě

Nový nástroj od Electree přináší inovativní pohled také do komunitní energetiky. Analyzuje energetickou poptávku a nabídku v komunitě a propojuje výrobní a odběrná místa. Díky tomu je možné efektivně nakládat s komunitní energií, snižovat energetické ztráty, přispět k udržitelnému rozvoji a dosáhnout požadované energetické bilance. Software se tak stává klíčovým nástrojem pro chytrou správu energií (nejen) v komunitních sítích.

Kontaktujte nás

Spoluprací s Electree nemusíte odcházet od stávajícího dodavatele elektřiny ani u něj měnit tarif.